Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Little Ant's Activity Book
search
  • Little Ant's Activity Book
  • Little Ant's Activity Book
  • Little Ant's Activity Book
  • Little Ant's Activity Book
  • Little Ant's Activity Book
  • Little Ant's Activity Book
  • Little Ant's Activity Book

Little Ant's Activity Book

(0)
34,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Little Ant's Activity Book

Little Ant's Activity Book

    lub Anuluj

Zeszyt ćwiczeń dla dziecka. Zawiera ponad 160 kart pracy niezbędnych do przeprowadzenia ćwiczeń opisanych w scenariuszach zajęć z podręcznika English with Little Ant podręcznik dostępny w formie e-booka:

ZOBACZ I KUP

Zeszyt ćwiczeń przeznaczony jest dla każdego dziecka – znajdują się w nim karty pracy służące do przeprowadzenia ćwiczeń opisanych w scenariuszach zajęć. Nauczyciel i dzieci korzystają z zeszytu podczas każdej drugiej lekcji w danym tygodniu oraz sporadycznie w czasie pierwszych lekcji. Do zeszytu ćwiczeń została dołączona ilustracja przedstawiająca czerwony autobus, który podczas lekcji w pierwszym tygodniu zajęć zostanie spersonalizowany. Każde z dzieci biorących udział w lekcji, powinno posiadać swój zeszyt ćwiczeń Little Ant’s Activity Book.

***

Kurs zawarty w podręczniku, któremu towarzyszy niniejszy zeszyt ćwczeń, zawiera 35 tygodniowych cykli, a w skład każdego wchodzą dwie 15–30-minutowe lekcje:

  • pierwsza lekcja ma charakter zajęć plastycznych – dzieci wprowadzane są w temat poprzez wykorzystanie pomocy dydaktycznych, a następnie tworzą pracę plastyczną według wskazówek podawanych przez nauczyciela w języku angielskim;
  • druga lekcja jest lekcją uzupełniającą – dzieci powtarzają wiadomości z pierwszej lekcji oraz z lekcji przeprowadzonych w poprzednich tygodniach (wykorzystujemy tu dodatkowe zabawy, piosenki i wiersze).

Gwarantujemy, że podróż z Małą Mrówką w świat języka angielskiego będzie dla każdego dziecka niezapomnianą i efektywną przygodą!

Ilustracje
Andrzej Stępkowski
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-64631-24-5
Liczba stron
204
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Format (szerokość x wysokość)
21 cm x 30 cm
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W166

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię