(0)
Dostawa w ciągu 6-7 dni

Dostępne w 3 kolorach:

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 29 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 29 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 14,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Naturalnie łatwe w grze ukulele sopranowe KEIKI® (produkowane przez firmę ORTEGA) to dobrze wykonany instrument, który charakteryzuje kompaktowy rozmiar i pełny dźwięk!

Wspaniałą rzeczą w tym ukulele sopranowym, poza jego dostępnością dla każdego poziomu gracza (od początkującego do zaawansowanego) jest to, że zapewnia jasny, wyraźny dźwięk, a jednocześnie jego rozmiar ułatwia naukę gry na nim oraz jego transport.

To ukulele dostępne jest w naturalnych kolorach drewna: mahoniowy, klonowy, akacjowy.

Gryf wykonany z drewna okoume, lekko zaokrąglony korpus ABS, top drewniany (zależnie od wybranego wariantu jest to drewno klonowe, mahoniowe, akacjowe lub agatis), 12 progów, strojenie G-C-E-A, rozmiar: 364 mm (14.33’’). Założono struny ORTEGA UWNY-4-SO.

W komplecie tuner (stroik), pasek z haczykiem do otworu rezonansowego, 5 średnich kostek (piórek) i torba ze sznurkiem.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania rabatu i/lub darmowej wysyłki przy zakupie większej ilości lub większego asortymentu instrumentów – w takich przypadkach prosimy o kontakt tel. 12 631 04 10 w. 101 lub mail sklep@blizejprzedszkola.pl

Posłuchaj instrumentu:

Indeks