(0)
Dostawa w ciągu 6-7 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 128 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Futerały ORTEGA na ukulele koncertowe (380 mm / 14,96’’) wykonane są z płótna i udekorowane zabawnymi kolorami denimu typu „stonewashed”, z miękką wyściółką o grubości 12 mm (0,47’’).

Miękkie czarne nylonowe wnętrze zawiera stabilizator gryfu (z paskami zabezpieczającymi na rzepy). Na zewnątrz znajdują się wytrzymałe zamki błyskawiczne, wygodne, regulowane paski na ramiona i duża przednia kieszeń do przechowywania akcesoriów.

Ten futerał występuje w 4 wzorzystych tkaninach w kolorach: żółtym, fioletowym, niebieskim i zielonym.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania rabatu i/lub darmowej wysyłki przy zakupie większej ilości lub większego asortymentu instrumentów – w takich przypadkach prosimy o kontakt tel. 12 631 04 10 w. 101 lub mail sklep@blizejprzedszkola.pl

Indeks
OUB-CC-GRJ