(0)
1 830,00 zł
Dostawa w ciągu 6-7 dni

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 228 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 228 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 114,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Dziewięć osobnych bębenków obręczowych NINO®, umieszczonych na stojaku, tworzy narzędzie do gry dla czworga dzieci jednocześnie!

W skład zestawu wchodzi: - drewniany stojak (o średnicy ok. 90 cm); - 9 bębenków obręczowych o zróżnicowanej średnicy; - 4 komplety drewnianych pałeczek.

Każde dziecko ma do dyspozycji dwa bębny, które generują wysokie i niskie dźwięki, ale można też zbliżyć się do stojaka, by uderzać wspólnie w duży centralny bęben. Każdy bęben można zdjąć ze stojaka.

Bębnki wykonane są ze specjalnego plastiku ABS i wyposażone są w wytrzymałą syntetyczną skórkę. Na bębnach można grać dłońmi lub drewnianymi pałeczkami.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania rabatu i/lub darmowej wysyłki przy zakupie większej ilości lub większego asortymentu instrumentów – w takich przypadkach prosimy o kontakt tel. 12 631 04 10 w. 101 lub mail sklep@blizejprzedszkola.pl

Indeks
NINO966