Zobacz

W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje… - e-book z piosenkami w streamingu

(0)

Zbiór scenariuszy świątecznych dla wszystkich grup przedszkolnych

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres – pełen uśmiechów, ciepłych słów, wzruszeń i świątecznych zapachów. Uroczysty nastrój jest także odczuwalny w przedszkolu. Dzieci chętnie opowiadają o przygotowaniach, których są świadkami w domu. Warto ten czas wykorzystać na integrację – niemalże w każdym przedszkolu odbywają się w tym okresie spotkania z rodzicami, podczas których przedszkolaki mają możliwość zaprezentowania tematycznego występu artystycznego.

Spis treści Od wydawcy i Autorki

***

Scenariusze zwarte w publikacji zostały zaplanowane tak, aby każdy nauczyciel mógł przygotować wystąpienie niezapomniane dla rodziców i interesujące dla dzieci. Scenariusze skoncentrowane są wokół konkretnych motywów przewodnich, dlatego każdy nauczyciel może wybrać to, co będzie odpowiadać i jemu, i dzieciom. Przedszkolaki mogą zamienić się w zwierzątka, które świętują Wigilię w lesie, lub wcielić się w role aniołków.

Zaletą zbioru jest podział scenariuszy na grupy wiekowe. Każdy scenariusz dostosowany jest do możliwości dzieci w danym wieku. Dla starszych przedszkolaków przewidziano dłuższe kwestie z przeplatanymi rolami, dla młodszychkrótsze, dostosowane do ich możliwości werbalnych. W scenariusze zostały wplecione tradycyjne kolędy i autorskie piosenki świąteczne. Utwory te zostały zaaranżowane specjalnie na potrzeby publikacji i są dostosowane do możliwości dzieci.

Publikacja składa się z następujących elementów:

• E-book* z tekstami przedstawień – dla wygody użytkowania każdy tekst zawiera hiperłącza odsyłające do powiązanych treści.
  • Piosenki występujące w inscenizacjach – zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie „W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje...”, folder Piosenki.
  • Podkłady muzyczne z linią melodyczną – zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie „W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje...”, folder Podkłady
  • Dźwięki stanowiące tło do wykorzystania podczas przedstawień – są to pliki mp3 zawierające efekty dźwiękowe, które odtworzone podczas występu wzbogacą przedstawienie. Efekty dźwiękowe pobieramy w formie plików mp3.
  • Pliki z przedstawieniami podzielonymi na role – z linków znajdujących się przy tytułach inscenizacji pobieramy plik PDF, w którym zapisane są wszystkie partie tekstu danej postaci z całego przedstawienia. Wystarczy wydrukować te pliki, rozciąć kartki wzdłuż wyznaczonych linii i rozdać dzieciom, by mogły ćwiczyć swoje role w domu z rodzicami.

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje…” została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

978-83-67101-50-9
Liczba stron