5.00 (3)

Zbiór scenariuszy przedstawień dla dzieci w wieku przedszkolnym

W zestawie taniej!

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Spis treści

W publikacji zamieszczone zostały teksty inscenizacji legend pochodzących z różnych obszarów naszego kraju. Dzięki realizacji tych przedstawień dzieci dowiedzą się m.in. skąd wzięły się koziołki na poznańskiej wieży ratuszowej, jak postała Wisła, dlaczego św. Jakub został patronem Olsztyna i skąd wzięła się sól w naszych kopalniach. Poznają także m.in. legendę o pochodzeniu toruńskich pierników, o złotej kaczce, o Bazyliszku i o smoku wawelskim oraz o stworzeniu górala.

W skład publikacji wchodzą:

• książka zawierająca 18 scenariuszy inscenizacji teatralnych dedykowanych dzieciom w wieku przedszkolnym oraz starszym;
  • płyta Audio-CD, na której znajdują się 23 piosenki występujące w treści scenariusza – w wersji wokalnej oraz instrumentalnej;
  • płyta Data-PC, na której zamieszczone zostały nagrania efektów dźwiękowych (wzbogacających warstwę muzyczną każdego przedstawienia oraz tworzące tło dźwiękowe dla odgrywanych treści), podkłady do piosenek oraz pliki PDF z przedstawieniami rozpisanymi na role.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Znakomite teksty autorstwa znanej i lubianej poetki Ewy Stadtmüller to gwarancja nie tylko wartościowego i przystępnego przekazu treści, które powinny być znane przez każdego Małego Polaka, ale także dobrej zabawy w trakcie przygotowywanie się do występu i sukcesu całego przedsięwzięcia.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony