5.00 (1)

Kolędy i pastorałki

Wersja

Dostępny produkt z innymi opcjami

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Posłuchaj fragmentów piosenek

Płyta Wystarczy Słowo to podróż do czasu i przez czas Bożego Narodzenia z tekstami i muzyką, które tkwiły gdzieś na dnie serc Autorów tego niezwykłego projektu, by wreszcie dojrzeć do tego, aby podzielić się nimi z Wami. 44 dzieci tworzących Krakowski Chór Dziecięcy zaśpiewało najpiękniej do aranżacji skomponowanych z dbałością o każdy szczegół. Na płycie znajdziecie 18 kolęd i pastorałek, z których 15 to autorskie kompozycje, a 3 to kolędy tradycyjne. Przepiękne, wzruszające teksty autorstwa Andrzeja Piśko z pewnością Was zachwycą, a cała płyta pozwoli wejść w klimat radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Sprawdzi się także podczas wigilijno-świątecznych spotkań z rodzicami i dziadkami w przedszkolu.

dziecko
nauczyciel