(0)

Opowieść muzyczna

Produkt w wersji streamingowej  oferta dotyczy usługi polegającej na wykupieniu stałego dostępu online do utworów z tego albumu w serwisie Moja płytoteka.

ZOBACZ ALBUM W SERWISIE MOJA PŁYTOTEKA

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Opowieść słowno-muzyczna o Maciusiu, jego mamie i tacie. Chłopiec każdego wieczoru śpiewa z mamą i gra na swoich instrumentach. Rodzice czytają Maciusiowi ulubione bajeczki, chłopiec drapie za uszkiem swego misia Brązusia i słucha piosenek śpiewanych przez mamę lub tatę. Wszystkie gwiazdki na niebie zasypiają razem z Maciusiem...

Na płycie znajduje się wiersz oraz 10 ciekawie zaaranżowanych piosenek, które przeplatane są partiami lektora, opowiadającego historię Maciusia.

Śpiewają: Mateuszek Derelkowski, Zuzanna Pytlińska, Marcin Masztalerz

dziecko