5.00 (4)

Relaksacyjna opowieść muzyczna na czas leżakowania

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Ewa Stadtmüller i Miłosz Konarski ogłaszają koniec kłopotów z ciszą popołudniową!

Usypianki-wyciszanki to opowieść muzyczna autorstwa Ewy Stadtmüller złożona z kołysanek i wyciszających opowiadań przeplatanych zagadkami. Wszystko to spojone jest relaksacyjną muzyką skomponowaną specjalnie na potrzeby tej publikacji przez Miłosza Konarskiego.

Ta prawie godzinna opowieść, w której jedna historia przechodzi swobodnie w drugą, została stworzona z myślą o tym, aby pomóc nauczycielom i opiekunom w wyciszeniu dzieci podczas poobiedniego odpoczynku w przedszkolu, żłobku, klubie malucha, a także w domu.

Posłuchaj fragmentów piosenek i bajek

Nauczyciele i opiekunowie doskonale wiedzą, że czas leżakowania nie jest dla dzieci czasem łatwym – szczególnie, gdy przedszkole czy żłobek to dla nich nowe miejsce. Chociaż dzieciom oczka kleją się ze zmęczenia, to „bronią się” przed nadchodzącym snem, jak mogą. A przecież nie muszą tak po prostu położyć się na leżaczkach i zasnąć. Wystarczy, że na nich usiądą i posłuchają tej łagodnej, bajkowej opowieści. Jesteśmy pewni, że po chwili zrelaksują się i przyłożą główki do poduszek, a pomiędzy ich materacykami zacznie spacerować tak potrzebny w trakcie aktywnego dnia sen...

Płyty można słuchać w całości lub przewijać ją do ulubionych fragmentów – kołysanek lub bajek. Można także samodzielnie czytać dzieciom teksty pochodzące z płyty, ponieważ zostały one zamieszczone w książeczce.

Publikacja ta skierowana jest nie tylko do młodszych dzieci, które mają czas leżakowania w żłobku czy w przedszkolu. Można z niej korzystać także w grupach dzieci starszych, które już nie leżakują, ale podczas pobytu w przedszkolu mają czas przeznaczony na relaksację. Być może podczas niego nie będą w stanie wysłuchać całej płyty, ale wyciszy je wybrana, pochodząca z niej, bajka.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony