(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 46 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kodowanka: EMOTKI to propozycja ćwiczenia umysłu każdego dziecka od 5 roku życia bez konieczności siedzenia przed komputerem. Kodowanie to tworzenie poleceń i sekwencji obrazkowych, a więc gra uczy programowania od najmłodszych lat.

Gra pomaga w nauce podstawowych zasad kodowania przy okazji zabawy z emocjami. Wykonując zadanie, dziecko koduje jedną z emocji kultowej buźki, nazywa ją i o niej opowiada. Emotki pozwolą... chwytać emocje, przyjrzeć się im z dystansu i je zrozumieć. Jednocześnie udowodnią, że kodowanie jest dla wszystkich i może być cudowną zabawą.

Zasady gry: zadaniem dziecka jest ułożenie Emotki w ramce według wylosowanego kodu. Dziecko losuje pasek z zakodowanym zadaniem i wybiera odpowiednie elementy Emotki. Wybrane elementy wsuwa do zamkniętej książeczki według wylosowanego kodu. Następnie otwiera okładkę i sprawdza, czy Emotka została prawidłowo ułożona (zgodnie z rysunkami znajdującymi się w instrukcji). Na koniec można zachęcić dziecko, aby nazwało emocje przedstawione na ułożonej buźce Emotki i opisało, co oznaczają.

Atuty gry:
- wiek: 5+
- czas gry: +/- 30 min
- liczba graczy: 1-4

Zestaw zawiera:
- 10 buziek Emotków (każda podzielona na 2 części)
- tekturowa książeczka z ramką
- 10 pasków kodowych
- 32 elementy memory