(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 30 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Esy floresy. Zwierzęta to zestaw 30 propozycji ćwiczeń grafomotorycznych, połączonych z ćwiczeniami w czytaniu. Aktywności te dają możliwość rozwijania sprawności ruchowej ręki (małej motoryki) i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Znoszą napięcie mięśniowe dłoni, ćwiczą analizę i syntezę fonemową wyrazów. Oswajają również z literami i zachęcają do czytania, a zatem uczą bawiąc! Po ukończeniu wszystkich zadań dziecko może stworzyć swój pierwszy album.

Album wzorów do rysowania po śladzie to doskonały pomysł na twórczą zabawę w domu, urodzinowy prezent, pamiątkę na zakończenie kolejnego etapu edukacji, nagrodę w konkursie.

Zawartość zestawu:
- suchościeralne karty albumu: 16 szt.
- okładki albumu: 2 szt.
- mazak: 1 szt.