Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Paluszek. Zabawka edukacyjna
search
  • Paluszek. Zabawka edukacyjna
  • Paluszek. Zabawka edukacyjna
  • Paluszek. Zabawka edukacyjna
  • Paluszek. Zabawka edukacyjna

Paluszek. Zabawka edukacyjna

(0)
49,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Paluszek. Zabawka edukacyjna

Paluszek. Zabawka edukacyjna

    lub Anuluj

Paluszek jest to zabawka ukierunkowana na kształcenie i rozwój zdolności manualnych (palce obu rąk) oraz rozwój zmysłów, a także stymulację i koordynację pracy obu półkul mózgowych, koordynację ruchowo-wzrokową.

Zabawka została stworzona dla dzieci i dorosłych: do domowej rozrywki, wykorzystania w edukacji przedszkolnej i szkolnej, jak również w terapii zaburzeń w sferach percepcji wzrokowej, motorycznej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. W 2013 r. Paluszek otrzymał od portalu Zabawkowicz tytuł Zabawka Roku.

Paluszek to czarne pudełko o optymalnej wielkości i kształcie, by zmieściło się w dłoni dziecka. Dolna część pudełka wykonana jest z nietransparentnego plastiku z 37 otworami wielkości opuszka palca. Górna część to transparentna pokrywa montowana z podstawą na zatrzaski do wielokrotnego otwierania i zamykania. W środku znajdują się 24 plastikowe kulki w 4 kolorach.

Przykładowe zasady gry dla 1-2 osób: Grający wybierają jedną kartę z układem kolorowych kulek i opuszkami palców przekładają kulki w otworach podstawy tak, aby odtworzyć wzór z karty. Można tworzyć własne wzory, a następnie utrwalać je kredkami lub flamastrami na kartach blanko. Można także wymieniać się kartami. Na karcie blanko można przygotować niepełny wzór dla drugiego gracza, który ma go ułożyć i uzupełnić. Gracze losują po 1 karcie, w czasie 1-3 min. dokładnie przyglądają się jej, zapamiętują układ, a następnie zakrywają kartę i przystępują do odtworzenia wzoru; wygrywa ten, kto pierwszy ułoży prawidłowo wzór. Zabawka Paluszek inspiruje także do samodzielnego opracowywania zasad nowych gier.

Indeks
W2703

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię