(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 46 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Akcja segregacja to ciekawa gra edukacyjna dla dzieci łącząca naukę z zabawą. Pozwoli zabłysnąć wiedzą dziecku na tych lekcjach przyrody, które są związane z ochroną środowiska, recyklingiem.

Poprzez zabawę, dzieci dowiedzą się:
- jak prawidłowo segregować śmieci i że każdy odpadek ma swoje miejsce we właściwym pojemniku;
- co wrzucamy do pojemnika na szkło, metale i plastik, papier, a co do oznaczonego symbolem BIO;
- co jest odpadem niebezpiecznym, co należy oddawać do PSZOK-u, co jest klasyfikowane jako odpad wielkogabarytowy;
- co to recykling i jego zasady, i dlaczego jest to ważne, aby prawidłowo wyrzucać śmieci.

Dzięki grze dzieci zrozumieją, że o przyrodę i naszą planetę należy dbać, chociażby poprzez proste segregowanie śmieci. Gra uczy, że każdy nawet najmłodszy człowiek, ma wpływ na otaczające go środowisko.

Gra łatwo się nie znudzi, ponieważ można w nią grać na 5 różnych sposobów (każdy jest opisany w instrukcji znajdującej się w pudełku). W opakowaniu znajdują się kolorowe kartoniki i żetony, kostka oraz klepsydra mierząca czas gry.

Specyfikacja:
- wiek graczy 4-8 lat
- ilość graczy 2-4
- czas rozgrywki: ok. 30 min.

W pudełku znajduje się:
- 75 kartoników ze śmieciami