Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Dyplom ukończenia przedszkola (wzór H1)

1,50 zł

Dyplom ukończenia przedszkola w szacie graficznej nawiązującej do grafik zawartych w Kalendarzu edukacyjnym. Sympatyczne pieski wywołają uśmiech na twarzy każdego małego absolwenta. :)

Format A4, papier kredowy 220 g/m2

Uwaga! Tylko 75 gr za sztukę przy zakupie minimum 10 szt. dyplomów z danego rodzaju!

ilość
szt.
Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 zł

Dyplom ukończenia przedszkola, który szatą graficzną nawiązuje do grafik ujętych w Kalendarzu edukacyjnym oraz w Zeszycie ćwiczeń do Kalendarza edukacyjnego. Ucieszy także wszystkich małych fanów piesków. :)

Na pewno dzieci, które w mijającym roku przedszkolnym uczestniczyły w zajęciach organizowanych z użyciem Kalendarza edukacyjnego, pokochały sympatyczne pieski będące bohaterami pochodzącej z niego opowieści. Tak więc dyplom z tymi właśnie pieskami będzie dla nich najlepszym prezentem na zakończenie przedszkola. :)

Dla kogo
dyrektor
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
6-latki
Uroczystości, święta
zakończenie roku
Format (szerokość x wysokość)
297 x 210 mm (A4)
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także