(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Stonoga Agata to zabawka dla najmłodszych dzieci. Składa się z 18 pierścieni wykonanych z drewna o średnicy 35 mm, w 6 kolorach. Pierścienie służą do nawlekania na odpowiednio sztywną linkę. W skład zestawu wchodzi też drewniana kostka z kolorowymi ściankami umożliwiająca prowadzenie wielu gier. W zabawach ze stonogą Agatą podstawową wartość stanowi obserwowanie w połączeniu z manipulowaniem.

Stonoga Agata to cenny materiał edukacyjny, którego stosowanie ma skuteczny wpływ na rozwój twórczych umiejętności dziecka, ponieważ z poszczególnych klocków można komponować wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem ilości wykorzystanych klocków, jak również wybranych kolorów. Zabawa ze stonogą Agatą daje więc możliwość dokonywania operacji myślowych począwszy od prostego postrzegania na konkretach, poprzez porównywanie, wykrywanie różnic i podobieństw w wielkości, ilości i stosunkach przestrzennych, kończąc na łączeniu w grupy.

***

To najlepsza nawlekanka, jaką udało mi się do tej pory spotkać i świetna zabawka dla najmłodszych. Sznurek do nawlekania (zrobiony z elastycznej gumy) jest odpowiednio sztywny, co ułatwia dziecku pracę i zachęca do podejmowania kolejnych prób. Zabawka potrafi zająć córeczkę na dłuższą chwilę, a satysfakcja z nawleczenia wszystkich krążków jest ogromna :-) Stonoga mieści się w drewnianym pudełku, a więc duży plus za świetne opakowanie :-) (…) to rewelacyjna zabawka dla najmłodszych. Dzięki świetnemu wykonaniu i materiałom posłuży maluszkom przez długi czas. Lubimy takie zabawki, zwłaszcza gdy nie kosztują majątku.

Anna Marcula, blog „Maluszkowe inspiracje”

Indeks
W2711