(0)

Poradnik prawny dla nauczycieli przedszkoli

Część V: Trudne relacje na linii nauczyciel–rodzic

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

CZĘŚĆ V: TRUDNE RELACJE NA LINII NAUCZYCIEL–RODZIC

Zanim wkroczy prawnik to publikacja napisana przez eksperta w zakresie prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego. Stanowi niezbędną pozycję w codziennej pracy nauczyciela przedszkola. W poszczególnych częściach zostały rzetelnie i fachowo omówione zagadnienia, z którymi prędzej czy później zetknie się każdy nauczyciel na swej zawodowej drodze. Są one poparte praktycznymi przykładami, które ułatwiają interpretację zawiłych niekiedy przepisów prawnych.

Spis treści Od Autora

***

Publikacja ma postać e-booka*. Zamawiając ten produkt, otrzymasz część V publikacji.

Jeśli zależy Ci na nabyciu całości lub pojedynczych części, znajdziesz je tu:

część I-VII część I część II część III część IV część VI część VII

***

W części V (dotyczącej trudnych relacji na linii nauczyciel–rodzic) Autor w wyczerpujący sposób przedstawia następujące zagadnienia:

• Za co rodzic może pozwać przedszkole
  • Skarga rodziców na pracę nauczyciela
  • Fotografowanie i filmowanie nauczycieli przez rodziców
  • Podsłuchy, ukryte kamery w zabawkach, ubraniach dziecka
  • Roszczeniowy rodzic, agresywny rodzic
  • Znieważenie nauczyciela przez rodzica – jak reagować
  • Zniesławienia nauczyciela – czy warto wnosić oskarżenie
  • Naruszenie nietykalności cielesnej ucznia
  • Obrażanie dziecka i jego rodziców przez nauczyciela
  • Kontakty z rozwodzącymi się rodzicami
  • Odbieranie dziecka z przedszkola – wybrane problemy

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „Zanim wkroczy prawnik...” została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Dodatkowo ujęte w niej hiperłącza ułatwiają sprawne przełączanie się pomiędzy jej rozdziałami.

978-83-67101-21-9
Liczba stron