Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zanim wkroczy prawnik (część III) - e-book

10,00 zł

Poradnik prawny dla nauczycieli przedszkoli

Część III: Mobbing nauczyciela

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zanim wkroczy prawnik (część III) - e-book

Zanim wkroczy prawnik (część III) - e-book

    lub Anuluj

CZĘŚĆ III: MOBBING NAUCZYCIELA

Zanim wkroczy prawnik to publikacja napisana przez eksperta w zakresie prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego. Stanowi niezbędną pozycję w codziennej pracy nauczyciela przedszkola. W poszczególnych częściach zostały rzetelnie i fachowo omówione zagadnienia, z którymi prędzej czy później zetknie się każdy nauczyciel na swej zawodowej drodze. Są one poparte praktycznymi przykładami, które ułatwiają interpretację zawiłych niekiedy przepisów prawnych.

Spis treści Od Autora

***

Publikacja ma postać e-booka*. Zamawiając ten produkt, otrzymasz część III publikacji.

Jeśli zależy Ci na nabyciu całości lub pojedynczych części, znajdziesz je tu:

część I-VII część I część II część IV część V część VI część VII

***

W części III (dotyczącej mobbingu nauczyciela) Autor w wyczerpujący sposób przedstawia następujące zagadnienia:

 • Czym jest mobbing
 • Ofiara i sprawca mobbingu
 • Jak rozpoznać mobbing
 • Mobbing a dyskryminacja
 • Przeciwdziałanie mobbingowi – rola dyrektora
 • Co może zrobić nauczyciel, jeżeli czuje się mobbingowany
 • Rozstrój zdrowia wywołany mobbingiem
 • Rozwiązanie umowy wskutek mobbingu
 • Odszkodowanie za poniesienie szkody na skutek mobbingu
 • Dokumentowanie działań mobbingowych

* Jak działa nasz e-book? Gdy zamówienie zostanie opłacone, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z e-bookiem (PDF) do pobrania. Tę publikację – ze względu na jej specyfikację – zdecydowaliśmy się wydać w formie e-booka. Wszyscy dobrze wiemy, że przepisy prawne ulegają zmianie, a nierzadko dzieje się to z taką częstotliwością, że szybkie wydanie kolejnej publikacji o tak kompleksowym charakterze byłoby niezwykle trudne. Forma e-booka pozwala na sprawne wyszukiwanie i aktualizowanie treści – jeśli omówienie któregoś tematu po jakimś czasie okaże się już przedawnione, planujemy na bieżąco wydawać aktualizacje poszczególnych części (a ich cena będzie odpowiednio niższa dla tych nauczycieli, którzy zakupili już poprzednią edycję). Łacińska sentencja paremia ignorantia iuris nocet, czyli nieznajomość prawa szkodzi, staje się w pełni aktualna w różnych sytuacjach z życia przedszkola – dzięki naszemu e-bookowi zawsze będziesz na bieżąco!

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
ISBN
978-83-67101-19-6
Rok wydania
2022
Liczba stron
22
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię