• -10%

19,80 zł Zniżka 10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 22,00 zł

Najniższa cena produktu 19,80 zł z dnia 29.09.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 39 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Bączek-piramida to multifuncyjna zabawka posiadająca kilka trybów zabawy, dzięki czemu można ją dostosować do wieku i umiejętności użytkownika. Podczas zabawy ćwiczymy koordynację oko-ręka, skupienie, cierpliwość, zręczność.

Jak się bawić? Pomysłów może być wiele:

1. Jeśli w domu lub w żłobku mamy maluszka, na pewno będzie zafascynowany kręcącym się kolorowym bączkiem. Wystarczy nakręcić go specjalną, dołączoną do zestawu korbką, nacisnąć guzik i obserwować jak tęczowy bączek wiruje po płaskiej powierzchni.

2. Gdy dziecko jest nieco starsze, możemy bawić się w wyścigi bączków, nakręcając kilka i obserwując, który będzie kręcił się najdłużej. Ciekawe, co się stanie gdy się ze sobą zderzą?

3. Spróbujcie ułożyć piramidę z bączków, zaczynając od największego, ustawiając kolejne bączki jeden na drugim... By ta sztuka się udała, każdy bączek musi się kręcić, więc wymaga to nie lada precyzji i pewnej ręki. Możecie urządzać konkursy, kto zbuduje większą piramidę z bączków lub kto zrobi ją szybciej.

4. Jeśli jesteście już mistrzami układania piramidy z kręcących się bączków, zamieńcie ich kolejność, a więc jako podstawę ustawiając najmniejszy element. Twardy orzech do zgryzienia, prawda?

Zestaw zawiera:
- 5 kolorowych bączków o średnicy ok. 8 cm, 7 cm, 6 cm, 5 cm, 4 cm