(0)

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Droga mała Szefowo kuchni! Drogi mały Szefie kuchni!

Z wielką radością zapraszamy Cię w kulinarną podróż pełną smaków, kolorów i wesołej zabawy! Nasza książka kucharska została stworzona z myślą o Tobie – o kimś, kto chce samodzielnie (lub z małą pomocą dorosłych) przygotować wyjątkowe potrawy.

Autorem tej niezwykłej książki jest Charlie Daigneault – znany szef kuchni, finalista programu „MasterChef”, którego możesz kojarzyć także m.in. z programu „Kuchenne rewolucje. Powroty”.

Znajdziesz tu 44 przepisy na dania pyszne i efektowne, a zarazem tak proste, że z łatwością je wykonasz! Każdy przepis zawiera instrukcję obrazkową, która krok po kroku pokazuje, jak tworzyć smakowite potrawy. Za projekt graficzny oraz fenomenalne ilustracje, które przyciągną Twoją uwagę, będą służyć Ci pomocą w gotowaniu, a także nierzadko Cię rozbawią, odpowiadała Justyna Mordas. To dzięki niej ta książka nabrała barw!

Od Wydawcy Spis treści

Poznaj naszych warzywnych bohaterów: marchewkę Maję, bakłażana Błażeja czy pomidora Pafnucego – ich supermoce wspierają Twoje zdrowie! Podpowiedzą Ci, jak przygotować zdrowe i kolorowe posiłki, które polubi nawet największy niejadek. A gotowanie przy naładowanych witaminkami piosenkach (na stronach książki znajdziesz kody QR prowadzące do piosenek o warzywach) to dodatkowa porcja uśmiechu i dobrej energii!

Posłuchaj fragmentów piosenek

W książce znalazły się także zalecenia dotyczące prawidłowego odżywiania, przedstawione w postaci tzw. talerza zdrowego żywienia. Zostały zawarte w tekście opracowanym przez dietetyka, po który mogą sięgnąć dorośli, aby dowiedzieć się, jak skutecznie wprowadzać „talerzowe zasady” w swojej rodzinie. Dla Ciebie przygotowaliśmy „Kodeks zdrowego żywienia”, który pomoże Ci zadbać o właściwą, różnorodną dietę.

Niech moc warzyw będzie z Tobą! :)

Książka powstała
 w ramach projektu

978-83-67101-86-8