(0)

E-bon Podarunkowy BLIŻEJ PRZEDSZKOLA o wartości 100 zł

Sprawdzony pomysł na sprawdzony prezent!

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 10 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 10 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 5,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Nie chcesz, by prezent okazał się nieudany?

BLIŻEJ PRZEDSZKOLA wychodzi takim sytuacjom naprzeciw i do swojej oferty wprowadza E-bon Podarunkowy, który możesz zakupić, a następnie podarować bliskiej Ci osobie jako prezent! Obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła go wykorzystać w naszym sklepie. Dawanie prezentów nigdy nie było tak łatwe!

Zamów nasz E-bon Podarunkowy, dokonaj płatności, a my wyślemy Ci na adres mailowy podany w zamówieniu e-bon, który przekażesz bliskiej Ci osobie: mailowo lub drukując go i wręczając osobiście. E-bon możesz wręczyć nawet tego samego dnia, w którym został zakupiony, a obdarowana przez Ciebie osoba zrealizuje go wedle swoich potrzeb – przebierając pośród naszej oferty czy też polując na nadzwyczajną okazję.

E-bon Podarunkowy to gwarancja 100% zadowolenia!

Każdy e-bon jest ważny aż 12 miesięcy od daty jego wykupienia! Może zostać zrealizowany w dowolnym momencie, na zakup dowolnych produktów z wszystkich kategorii dostępnych w naszym sklepie internetowym https://blizejprzedszkola.pl/sklep

Aby zamówić e-bon o interesującej Cię wartości, złóż zamówienie mailowo lub przez koszyk w naszym sklepie. E-bon Podarunkowy przesyłamy na podany w zamówieniu adres mailowy.

Zapytaj nas o szczegóły! Napisz: wydawnictwo@blizejprzedszkola.pl lub zadzwoń: 12 631 04 10 wew. 101.

dyrektor
nauczyciel