(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 82 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Lalka z serii My First Barbie świetnie sprawdzi się jako pierwsza lala dla przedszkolaków. Jest nieco większa niż standardowa Barbie, a jej główną zaletą są elastyczne kończyny, które łatwo ustawiać w różnych pozach.

Barbie posiada ruchome stawy w łokciach i kolanach, które są otoczone elastyczną gumą, więc nie ma obaw, że dziecko niechcący "przytnie" paluszka podczas zabawy.

Lalka ubrana jest w różową sukienkę ozdobioną falbankami oraz turkusowe buty na wysokim obcasie. Stylizację uzupełnia turkusowa opaska z kokardą oraz torebeczka w kształcie kotka.

Barbie posiada długie, blond włosy, które można czesać za pomocą dołączonej do zestawu szczotki i układać różne, fantazyjne fryzury.

Zestaw zawiera:
- lalkę My First Barbie,