(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 215 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Duży różowy samolot z serii Barbie Extra Fly Minis zachwyca błyszczącymi kolorowymi detalami jak również swoim wyposażeniem.

Pozwoli poszybować na skrzydłach wyobraźni do pięknych miejsc gdzie będziesz mógł tworzyć piękne historie. Samolot został wyposażony w kokpit pilota z dużymi oknami w kształcie serc oraz fotel pilota, który można przesuwać i obracać.

Bagaż możemy ukryć w schowkach w kształcie chmurek. W zestawie znajduje się wiele elementów dla lalek Barbie Extra Fly (od wózka z „kosmetykami” po podróżne dodatki modowe), więc nie zabraknie fantastycznych pomysłów na zabawę. Samolot w łatwy sposób można rozłożyć poprzez opuszczenie schodów i podniesienie dachu w górę.

Po otwarciu tylnej klapy samolotu ukaże się tęcza, która może posłużyć jako wybieg podczas pokazów modowych.

Zestaw zawiera lalkę ubraną w stylu pilota. Lalka posiada długie różowe włosy, na głowie czapkę z daszkiem z grafiką serca, a w uszach kolczyki w kształcie chmurek. Ubrana jest w fioletową sukienkę oraz metaliczne srebrne buty.
Zestaw zawiera:
- samolot
- lalkę
- bagaż
- paszport
- opaskę do spania
- 3 x fotele
- wózek z akcesoriami do stylizacji
- stolik

Wymiary: