5.00 (1)

Audiobook relaksacyjny dla przedszkolaków

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Opowieści z Krainy Spokoju to cykl opowiadań będących pomocnym narzędziem zarówno dla nauczycieli, jak i dla samych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Młodzi odbiorcy w czasie słuchania opowiadań relaksacyjnych nie tylko regenerują swoje zasoby, ale także odbywają podróż do świata wyobraźni, co dodatkowo rozwija ich zdolności poznawcze – między innymi tak ważną we współczesnym świecie kreatywność. Nauczyciele natomiast otrzymują pomoc we wsparciu grupy w czasie odczuwania intensywnych emocji czy nadmiernej pobudliwości i rozkojarzenia.

Spis treści Od Autorki

W skład publikacji wchodzą książeczka oraz płyta CD z audiobookiem – jest to 6 opowieści relaksacyjnych, z których każdą czytamy lub odtwarzamy dzieciom podczas osobnych zajęć, niemniej są one połączone postacią wróżki. Wprowadza ona słuchaczy w nastrój każdej historii, a po jej zakończeniu pomaga powrócić do rzeczywistości.

Posłuchaj fragmentów nagrań

Autorka publikacji jest przedszkolnym i szkolnym psychologiem dziecięcym. Na co dzień prowadzi indywidualną i grupową terapię psychologiczną dzieci oraz otacza wsparciem konsultacyjnym ich rodziców. Dla naszego wydawnictwa stworzyła serię opowieści o Jeżyku Michałku, która przybliża dzieciom złożony świat uczuć i emocji.

W postać wróżki wcieliła się Sylwia Zelek-Golonka (artystka współpracująca z Chórem Polskiego Radia i Teatrem STU w Krakowie), narratorami zaś zostali Iga Krzaczyńska (związana z Filharmonią Krakowską) oraz Przemysław Szopa (debiutujący w roli lektora).

Audiobook posiada oprawę dźwiękową złożoną z muzyki relaksacyjnej, napisanej specjalnie dla dzieci. Jest ona strojona na częstotliwościach, które harmonizują z ludzką naturą, dając poczucie głębokiego rozluźnienia – tego typu bodźce dźwiękowe powodują, że organizm znacznie szybciej się regeneruje. W publikacji użyto utworów o delikatnych i subtelnych dźwiękach, które wpływają kojąco i relaksująco na dzieci. Barwy melodii pobudzają wyobraźnię, jednocześnie przyczyniając się do osiągnięcia stanu wyciszenia emocjonalnego.

978-83-67101-55-4
Liczba stron
dziecko
nauczyciel