(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 42 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Lalka Anlily z długimi blond włosami ubrana w zimową stylizację, przypadnie do gustu każdej dziewczynce.

Lalka posiada piękne długie włosy, z których można czesać modne fryzury, na głowie ma fioletową, zimową czapkę. Ubrana jest w stylową różową kurteczkę obszytą białym futerkiem, pod kurteczką lalka ubrana jest w golfik w paski.

Na długich nogach założone ma niebieskie leginsy a na stopach białe markowe sneakersy. Całość uzupełnia różowa torebka. Kończyny lalki są ruchome, buzia z uśmiechniętą miną i niebieskimi oczami.

Wzrost lalki to ok 30 cm.

Płeć
Dziewczynka