(0)

Zabawy umuzykalniające dla najmłodszych

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt w wersji streamingowej. Oferta dotyczy usługi polegającej na wykupieniu stałego dostępu online do utworów z tego albumu w serwisie Moja płytoteka.

Dostępność albumu w serwisie nie jest ograniczona czasowo.

Piosenki kota Leona to publikacja przygotowana z myślą o maluszkach – uczęszczających do żłobków, klubów dziecięcych, przebywających z rodzicami w domu oraz o najmłodszych przedszkolakach. Na album w wersji streamingowej składa się 18 utworów (wśród nich muzyczne powitanie, piosenki i udźwiękowiona opowieść) oraz podkłady muzyczne do piosenek.

Doświadczenie Autorki* w pracy z dziećmi oraz jej wykształcenie muzyczne pozwoliły stworzyć szereg piosenek, które wspierają maluchy nie tylko w rozwoju muzycznym, ale i ruchowym, intelektualnym i emocjonalnym. Przewodnikiem dzieci po świecie (nie tylko dźwięków) jest kot Leon, który prowadzi maluszki po muzycznych krainach. Wędrówka z kotem Leonem i poznawanie jego przygód pozwala na zanurzenie się w tematykę bliską dzieciom i niesie wartości edukacyjne.

Posłuchaj fragmentów utworów

* Kamila Deckert jest muzykiem i pedagogiem muzyki. Założyła miejsce z zajęciami umuzykalniającymi dla najmłodszych w Poznaniu – Kot Leon Nauka Muzyki. Na co dzień w swojej pracy z maluchami wykorzystuje piosenki i zabawy, które sama opracowała. Propagator domowego muzykowania oraz śpiewania dziecku i z dzieckiem. Doświadczenie zdobywała w przedszkolach i żłobkach, prowadząc zajęcia rytmiczne.

nauczyciel
rodzic