Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Piosenki kota Leona - dostęp online
search
  • Piosenki kota Leona - dostęp online

Piosenki kota Leona - dostęp online

(0)
35,00 zł

Zabawy umuzykalniające dla najmłodszych

Kupując ten produkt możesz zebrać 35 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Piosenki kota Leona - dostęp online

Piosenki kota Leona - dostęp online

    lub Anuluj

Produkt w wersji streamingowej. Oferta dotyczy usługi polegającej na wykupieniu stałego dostępu online do utworów z tego albumu w serwisie Moja płytoteka.

Dostępność albumu w serwisie nie jest ograniczona czasowo.

Piosenki kota Leona to publikacja przygotowana z myślą o maluszkach – uczęszczających do żłobków, klubów dziecięcych, przebywających z rodzicami w domu oraz o najmłodszych przedszkolakach. Na album w wersji streamingowej składa się 18 utworów (wśród nich muzyczne powitanie, piosenki i udźwiękowiona opowieść) oraz podkłady muzyczne do piosenek.

Doświadczenie Autorki* w pracy z dziećmi oraz jej wykształcenie muzyczne pozwoliły stworzyć szereg piosenek, które wspierają maluchy nie tylko w rozwoju muzycznym, ale i ruchowym, intelektualnym i emocjonalnym. Przewodnikiem dzieci po świecie (nie tylko dźwięków) jest kot Leon, który prowadzi maluszki po muzycznych krainach. Wędrówka z kotem Leonem i poznawanie jego przygód pozwala na zanurzenie się w tematykę bliską dzieciom i niesie wartości edukacyjne.

Posłuchaj fragmentów utworów

* Kamila Deckert jest muzykiem i pedagogiem muzyki. Założyła miejsce z zajęciami umuzykalniającymi dla najmłodszych w Poznaniu – Kot Leon Nauka Muzyki. Na co dzień w swojej pracy z maluchami wykorzystuje piosenki i zabawy, które sama opracowała. Propagator domowego muzykowania oraz śpiewania dziecku i z dzieckiem. Doświadczenie zdobywała w przedszkolach i żłobkach, prowadząc zajęcia rytmiczne.

Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Wojciech Gąsior
Słowa i muzyka
Kamila Deckert
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W1950

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię