5.00 (1)
20,00 zł

Produkt w wersji streamingowej  oferta dotyczy usługi polegającej na wykupieniu stałego dostępu online do utworów z tego albumu w serwisie Moja płytoteka.

ZOBACZ ALBUM W SERWISIE MOJA PŁYTOTEKA

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis produktu pochodzi od Partnera.

***

Dzieci w swojej naturze są prawdziwe. Prawda, która będąc najczystszą w swej postaci, potrafi zmienić świat. Warto być jak dziecko. Warto cieszyć się każdą chwilą tak szczerze, jak robią to dzieci. Nie ważne, czy to wypada czy nie. Pierwsze kilka lat życia człowieka to aktywność jego duszy przejawiająca się w dziecku, w jego prawdziwej naturze.

Muzyka strojona na częstotliwości 432 Hz jest bardziej harmonizująca z ludzką naturą. Ta częstotliwość to głębsze rozluźnienie i działanie bodźców dźwiękowych, dzięki którym organizm się znacznie szybciej regeneruje. Bardziej naturalne i mniej „agresywne” dźwięki na tym poziomie okazują się wspaniałą możliwością podnoszenia energii życiowej do właściwego poziomu.

Wydawca: Victor 11

Spis utworów: