Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Ewa Stadtmüller

Polonistka, dziennikarka, nauczyciel języka polskiego i wykładowca. Autorka ponad stu książek dla dzieci, również tych o charakterze edukacyjnym – wierszy, bajek, opracowań legend i baśni, zbiorów zagadek, opowiadań oraz scenariuszy przedstawień teatralnych. W roku 2003 została wyróżniona Honorową Wstęgą "Przyjaciel Przedszkolaka", przyznawaną osobom, które w sposób szczególny angażują się w wychowanie i wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, a za książkę A - jak anioł otrzymała w 2008 r. wyróżnienie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Od 2000 roku jest członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, a od 2010 Polskiej Sekcji IBBY (International Board on Books for Young People) – międzynarodowej organizacji promującej literaturę dla dzieci i młodzieży. Na swojej stronie internetowej www.ewa-baj.pl o przedszkolakach pisze najmilszy, a jednocześnie najbardziej wymagający odbiorca, a o ich nauczaniu - praca z misją, marzenie spełniane wciąż na nowo.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry