Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Joanna Węglarz

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki. Pracuje w Ośrodku Wczesnej Interwencji z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, dodatkowo prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla małych dzieci, współpracując również z ich rodzicami. W ramach prowadzonego przez siebie Studia Psychologicznego prowadzi szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów i innych specjalistów pracujących z dziećmi. W szczególny sposób interesuje się metodami relaksacyjnymi i ich dostosowaniem do indywidualnej i grupowej pracy z dziećmi.

Aktywne filtry