5.00 (3)
32,00 zł

Zabawy w kole na każdy dzień do piosenek wspomagających naukę języka angielskiego w przedszkolu

Książeczka + 2 płyty CD

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

It’s Circle Time! to propozycja 16 zabaw wraz z piosenkami wspomagającymi naukę języka angielskiego w przedszkolu. Dzięki uniwersalności utworów towarzyszących zabawom przedstawione tu propozycje można wykorzystywać każdego dnia, przez cały rok, niezależnie od pory roku czy tematyki obecnie realizowanej na zajęciach.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Książeczka została podzielona na dwie części. Pierwsza to Everyday Songs, czyli piosenki przydatne każdego dnia. Znajdują się tam propozycje na przywitanie, utworzenie koła, poranną gimnastykę, koncentrację, wyciszenie, codzienną rozmowę o pogodzie czy powtórkę dowolnego słownictwa. Część druga to Action Songs and Games, czyli zabawy w oparciu o piosenki. Zawiera głównie zabawy w kole, ale również zabawy naśladowcze i zabawy ruchowe w dowolnym ustawieniu. Propozycje te angażują dzieci, sprawiają im wiele radości, pozwalają im wyrażać swoje upodobania czy emocje i w końcu – utrwalać słownictwo i konstrukcje językowe.

Oprócz opisów zabaw – które nauczyciel może odpowiednio modyfikować, uwzględniając możliwości i potrzeby swoje oraz dzieci – książka zawiera także teksty piosenek. Do publikacji dołączone zostały 2 płyty CD z 16 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich.

Publikację It’s Circle Time! oraz poprzednie z tej samej serii poleca Pan Miłosz, który jest twórcą muzyki do piosenek. Do tej pory w serii ukazały się:

Come And Play With Me

Sing Along All Year Long

Weź udział w szkoleniach prowadzonych przez Autorkę!

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

978-83-65915-59-7
Liczba stron
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Konarscy Factory – Miłosz Konarski
Miłosz Konarski
Piotr Opatowicz (1-2)
Słowa
Katarzyna Niemiec
Rok wydania
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W513

Opinie o produkcie

Oceń

Ta płyta to mieszanka wybuchowa!!:) Dzieci uwielbiają musztrę wojskową i zabawy w kole!!Każa z części jest super ale ta świetnie nadaje się do zabaw kołowych!!

Oceń

Piosenki są super na zabawy w kole , gimnastykę z dziećmi itd.

Oceń

Dla nauczyciela języka angielskiego jak znalazł.
Dla dzieci również. Moje dzieciaki znają już na pamięć!

Napisz swoją opinię