Polecamy WYNIKI KONKURSU

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI KONKURSU „BLIŻEJ PRZEDSZKOLA: Z myślą o nauczycielach i dla nauczycieli”

Zaprosiliśmy osoby przedłużające prenumeratę miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA do udziału w konkursie, który polegał na opracowaniu tematów zajęć dziennych do zaproponowanych przez nas kręgów tematycznych dla dzieci młodszych i/lub dzieci starszych. Tematy zajęć dziennych opracowane przez uczestników konkursu będą dla nas pomocne przy tworzeniu scenariuszy zajęć dziennych, które będziemy publikować na łamach miesięcznika.

Na KONKURS zgłoszono 5 opracowań – tylko 3 z nich spełniło wymogi formalne.

Prace oceniane były w skali 0-15 punktów. Punkty były przyznawane za wartość merytoryczną nadesłanych tematów oraz za dopasowanie do proponowanych przez nas kręgów tematycznych.
Podczas posiedzenia 20 czerwca 2017 r., jury w składzie: Monika Majewska (przewodnicząca), Anna Kołodziej na podstawie przyznanych punktów podjęło decyzję o przyznaniu następujących nagród oraz wyróżnień:

I miejsce:
Zestaw pomocy edukacyjnych Wydawnictwa Epideixis o wartości 1000 zł + CERTYFIKAT
Przedszkole Publiczne im. Krasnala Hałabały w Rychwałdzie

II miejsce:
Zestaw gier Granna o wartości 700 zł + CERTYFIKAT
Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie

III miejsce:
Zestaw artykułów plastycznych Astra o wartości 500 zł + CERTYFIKAT
Przedszkole Miejskie nr 11 im. Tony Halika w Toruniu

Jury konkursu postanowiło przyznać wyróżnienie i certyfikat (pomimo niespełnienia wszystkich wymogów formalnych) dla:
Przedszkola Nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie oraz Niepublicznego Przedszkola GUCIO z Płocka
za poniesiony wkład i rzetelne opracowanie tematów zajęć dziennych.

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

Dziękujemy za pomysły i inspiracje, które będą pomocne przy tworzeniu scenariuszy zajęć publikowanych na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA :)