My First Little Songs. Piosenki i ZABAWY wspomagające naukę języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym


Cena detaliczna: 34.00 zł
Cena: 29.90

Publikacja składa się z książki i dwóch płyt, na których znajdują się piosenki w języku angielskim przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. 

W książce, oprócz zapisów nutowych i tekstów piosenek, Czytelnik znajdzie PROPOZYCJE ZABAW, dzięki którym przedszkolaki mają szansę "osłuchania się" z językiem obcym. Na płytach znajduje się 29 piosenek

Pierwsza płyta to zbiór piosenek na cztery pory roku. Druga płyta zawiera piosenki na różne okazje, które mogą być wykorzystywane na zajęciach powiązanych tematycznie z utworem, oraz niezależnie od realizowanego tematu. 

Ilustrowanie treści ruchem i gestem pomaga w rozumieniu nowego słownictwa. Zrytmizowane teksty i melodia sprzyjają szybkiemu opanowaniu nowych słów, a nawet całych wyrażeń. Zawarte w publikacji piosenki zachęcają do wspólnej zabawy z innymi dziećmi, co zaspokaja takie naturalne potrzeby, jak ruch i interakcja z rówieśnikami.

Na płytach znajduje się w sumie 29 piosenek. Pierwsza płyta zawiera utwory umożliwiające przeprowadzenie zajęć w ciągu całego roku, podczas krórych dzieci obcują z językiem angielskim. Na drugiej płycie zostały zgromadzone piosenki, które nauczyciel może wykorzystać podczas realizacji zajęć na określone tematy, np. dom, rodzina, części ciała czy kształty. Prowadzący może sięgnąć po piosenkę w dowolnej chwili, gdy poprzez zabawę chce nauczyć dzieci czegoś nowego. 

Teksty piosenek zostały opracowane przez doświadczonych nauczycieli, którzy na co dzień pracują z dziećmi w przedszkolach i z powodzeniem stosują w procesie nauczania treści zawarte w publikacji.

 

 

Przykłady zabaw 

 

 

 

Płyta I 1. Seasons
 2. In the Forest
 3. Leaves
 4. It’s a Rainy Day
 5. One Hungry Bird
 6. Icy Snowflakes
 7. Santa Claus
 8. Presents
 9. Snowman
 10. Spring Has Come to Us!
 11. Easter Bunny
 12. Insects
 13. The Sun Is Hot
 14. On Safari
 15. It’s Summer Time

 

Płyta II 1. Jump Like a Ball
 2. My Body
 3. Wash Your Face
 4. What About You and Me?
 5. Help Your Mummy!
 6. My Daddy
 7. My Family
 8. My Home
 9. Where Do You Live?
 10. The Shapes
 11. We Are Going
 12. We Are Flying
 13. A Big Clock
 14. Clean Up!

 

OpinieCechy
AutorNatalia Łasocha
Ilość stron64
ISBN978-83-64631-56-6
Format21 x 21 cm, okładka miękka
Dział Sprzedaży
wydawnictwo@blizejprzedszkola.pl

Dział Obsługi Klienta
Joanna Wypych joanna.wypych@blizejprzedszkola.pl telefon: 12 631 04 10 wew 101

Zadaj pytanie przez formularz.