Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wiosenna wycieczka maluchów


Wydarzenie dodał(a) Maria Struzik
ponad 13 lat temu, wyświetleń 3503


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W piękny, słoneczny dzień nasze maluchy pojechały na długo wyczekiwaną wycieczkę. Park Dinozaurów, który zwiedziły znajduje się nad Zalewem Rybnickim.  Położony w jednym z ładniejszych zakątków woj śląskiego. W Dino Parku  dzieci widziały wiele modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Słuchały głosów dawno wymarłych zwierząt.

 

Jedną z atrakcji Dino Parku jest wielka głowa żarłocznego T-rexa, do której maluchy chętnie wchodziły, a nasza nauczycielka  robiła im pamiątkowe zdjęcia. W ogromnej piaskownicy maluchy  zabawiły się w archeologów i odkopywały szkielet dinozaura. Po wyczerpującym jak na małe nóżki spacerze zjadły  posiłek na świeżym powietrzu, pobawiły się na placu zabaw i bardzo zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola, gdzie czekali już na nie rodzice.

 

Mamy nadzieję, że wycieczkę będą miło wspominać.

 

Maria Struzik MP nr 93

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Struzik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!