Pożegnanie pięciolatków

Wydarzenie dodał(a) Maria Struzik

Dla pięciolatków kończy się właśnie okres pięknych, dziecięcych lat, które spędziły w naszym przedszkolu. Już niedługo z przedszkolaków staną się uczniami.  Szkoła - czy to zerówka, czy też pierwsza klasa, do której pójdą  - to dla nich nowe wyzwanie. To miejsce gdzie będą doskonalić swoje wiadomości i umiejętności. Zacznie się ich nowa przygoda z wiedzą. Tam dokąd odchodzą, zdobędą  nowych przyjaciół i poznają swoich nowych nauczycieli i wychowawców.

Jako dyrektor przedszkola jestem z nich dumna. Jestem też pewna, że poradzą sobie na nowej drodze, na którą już po wakacjach wkroczą. Widząc ich uśmiechnięte twarze podczas pożegnania chciałabym powiedzieć, iż poczytuję sobie za zaszczyt spotkanie ich na swojej drodze życia i kariery zawodowej, bo to inteligentne, twórcze, wspaniałe i kochane dzieciaki.

Życzymy im, aby podążając nową drogą uczyli się pilnie, mile wspominali przedszkole i często nas odwiedzali.

od Maria Struzik

do Maria Struzik