Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pożegnanie pięciolatków


Wydarzenie dodał(a) Maria Struzik
ponad 13 lat temu, wyświetleń 3699


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dla pięciolatków kończy się właśnie okres pięknych, dziecięcych lat, które spędziły w naszym przedszkolu. Już niedługo z przedszkolaków staną się uczniami.  Szkoła - czy to zerówka, czy też pierwsza klasa, do której pójdą  - to dla nich nowe wyzwanie. To miejsce gdzie będą doskonalić swoje wiadomości i umiejętności. Zacznie się ich nowa przygoda z wiedzą. Tam dokąd odchodzą, zdobędą  nowych przyjaciół i poznają swoich nowych nauczycieli i wychowawców.

 

Jako dyrektor przedszkola jestem z nich dumna. Jestem też pewna, że poradzą sobie na nowej drodze, na którą już po wakacjach wkroczą. Widząc ich uśmiechnięte twarze podczas pożegnania chciałabym powiedzieć, iż poczytuję sobie za zaszczyt spotkanie ich na swojej drodze życia i kariery zawodowej, bo to inteligentne, twórcze, wspaniałe i kochane dzieciaki.

 

Życzymy im, aby podążając nową drogą uczyli się pilnie, mile wspominali przedszkole i często nas odwiedzali.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Struzik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!