Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Słoneczny rajd


Wydarzenie dodał(a) Dorota Kozioł- Żurawska
ponad 13 lat temu, wyświetleń 3808


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Reprezentacja grupy Motylki z Miejskiego Przedszkola nr 93 w Katowicach   23 kwietnia 2010 wzięła udział w I Międzyprzedszkolnym Rajdzie Ekologicznym, organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 80. Celem rajdu było wyrabianie postaw proekologicznych u dzieci, ekspresja w wyrażaniu swej wiedzy o świecie przyrody i umożliwianie dzieciom pogłębiania zasad współdziałania w zespole.

 

Nasze przedszkolaki miały możliwość wykazania się wiedzą o dokarmianiu ptaków, znajomością gatunków drzew i rodzajów zbiorników wodnych. Jednym z zadań było również wykonanie Ekoludka z materiału przyrodniczego. Dzieciom dopisała słoneczna pogoda, do przedszkola wróciły zadowolone i pełne pozytywnych wrażeń. 


Aneta Lenard nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 93

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Kozioł- Żurawska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!