Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Rozstrzygnięcie konkursu pod hasłem Czysta Woda

Wydarzenie dodał(a) Jadwiga Nazarska ( komentarzy)
Dodane ponad 8 lat temu, wyświetleń 5702

Wpis został sprawdzony przez moderatora

W dniu 08.06. 2009r.  w Przedszkolu nr 4 w Zduńskiej Woli  komisja konkursowa w składzie:    mgr Jadwiga Szczepanik, mgr Marta Szewczyk , mgr Anna Witkowska  dokonała rozstrzygnięcia  ogólnopolskiego  konkursu plastycznego pod hasłem : „CZYSTA WODA”.

 

Nadesłano łącznie 100 prac z  48 przedszkoli z terenu całej Polski . Poziom prac wysoki, techniki różnorodne i bardzo zajmujące.

 

W ocenie  prac brano pod uwagę przede wszystkim :

  •  samodzielność wykonania pracy,
  •  pomysłowość w interpretacji tematu.  

Komisja przyznała nagrody  :

 

a) w grupie wiekowej 5 lat:

 

Ø      KACPER JANIAK  , Publiczne Przedszkole nr 10  „ Pod Słoneczkiem” Zduńska Wola

Ø      JAKUB BANASZEK , Publiczne Przedszkole nr 79  Wrocław                    

Ø      KACPER WIJATA,   Publiczne Przedszkole nr 149 „ Tęczowa Polanka” Wrocław

 

b) w grupie wiekowej 6 lat:

 

Ø      HANNA DOMAŃSKA , Przedszkole Samorządowe nr 1 „ Pod Topolą” Bełchatów

Ø      WIKTORIA BROŃCZAK,  Przedszkole Samorządowe nr 113  im. Przyjaciele Wawelskiego Smoka   Kraków 

 

Ponadto przyznano 17 wyróżnień:

  1. MIKOŁAJ STANIAK – Szkoła Podstawowa im.  Św. M. Kolbego , Teresin
  2. EMILKA GAŁKA– Przedszkole Samorządowe „ Baśniowa Kraina”, Błaszki
  3. EWA AGAŚ- LANGE– Publiczne Przedszkole nr 5, Zduńska Wola
  4. MARCEL FRANIAK- Publiczne Przedszkole nr 32, Bielsko -Biała
  5. KACPER  BŁOŃSKI – Publiczne Przedszkole nr 10 „ Pod Słoneczkiem” , Zduńska Wola
  6. ALEKSANDRA  KOTOWSKA - Publiczne Przedszkole nr 411 „ Akademia Króla  Stasia”,   Warszawa
  7. MARIA KURZYŃSKA – Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Starym Mieście
  8. KAMILA POŚPIECH – Publiczne Przedszkole Samorządowe, Łęka Opatowska
  9. WERONIKA BINIECKA - Przedszkole Samorządowe nr 8, Bełchatów
  10. KAROL SZADKOWSKI-  Publiczne Przedszkole nr 3, Zduńska Wola
  11. JAKUB GRABKA – Przedszkole Samorządowe nr 18, Kielce
  12. EMILKA MACIASZCZYK  – Publiczne Przedszkole nr 3, Zduńska Wola
  13. JULIA SZALA- Przedszkole  nr 70, Bydgoszcz
  14. WERONIKA WITKOWSKA - Publiczne Przedszkole nr 7, Zduńska Wola
  15. MACIEK KUNCE – Przedszkole nr 32 Bielsko –Biała
  16. OLIWIA STRAWA – Miejskie Przedszkole nr 8 „ Montessori” Jarosław
  17. ANNA TRAN THI THU –Samorządowe Przedszkole nr 113 im. Przyjaciele Wawelskiego Smoka,  Kraków 

Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Nauczycielom- opiekunom artystycznym oraz rodzicom dziękujemy za wkład w przygotowanie dzieci do konkursu. Nagrody  dla laureatów, dyplomy i podziękowania dla wszystkich uczestników prześlemy pocztą.  

 

Lista przedszkoli, które wzięły udział w konkursie: 

  1. Publiczne Przedszkole nr  2  Zduńska Wola
  2. Publiczne Przedszkole nr 3   Zduńska Wola
  3. Publiczne Przedszkole nr  4 Zduńska Wola
  4. Publiczne Przedszkole nr  5  Zduńska Wola
  5. Publiczne Przedszkole nr 7  Zduńska Wola
  6. Publiczne Przedszkole nr 9  Zduńska Wola
  7. Publiczne Przedszkole nr 10 „Pod Słoneczkiem”  Zduńska Wola
  8. Publiczne Przedszkole nr 11 Zduńska Wola
  9. Publiczne Przedszkole nr 217 Sióstr Rodziny Maryi w Warszawie
  10. Publiczne Przedszkole nr 70  Bydgoszcz
  11. Publiczne Przedszkole nr  2  Bartoszyce
  12. Przedszkole Miejskie  nr 1 Krosno
  13. Szkoła Podstawowa w Waszkowskiem - Oddział przedszkolny
  14. Publiczne Przedszkole nr 2 Wieluń
  15. Przedszkole Samorządowe nr 18 Kielce
  16. Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej  Stare Miasto
  17. Społeczne Przedszkole Integracyjne  Teresin
  18. Szkoła Podstawowa im. Św. M. Kolbego  Teresin
  19. Przedszkole Samorządowe „ Baśniowa Kraina”  Błaszki
  20. Publiczne Przedszkole nr  32  Bielsko –Biała
  21. Publiczne Przedszkole nr  6  Zawiercie
  22. Publiczne Przedszkole nr  6 „ Mały Europejczyk” Garwolin
  23. Polsko –Angielskie Przedszkole Artystyczno- Językowe „ W Stumilowym Lesie”  Warszawa
  24. Prywatne Przedszkole Samorządowe  Łęka Opatowska
  25. Prywatne Przedszkole Artystyczne „ Bajkowe Królestwo” Bibice
  26. Przedszkole Samorządowe nr 8 Bełchatów
  27. Miejskie Przedszkole nr 8 „Montessori”  Jarosław
  28. Przedszkole pw. św. Rodziny prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika
  29. Gminna Biblioteka Publiczna  Łęka Opatowska  z siedzibą w Opatowie
  30. Publiczne Przedszkole nr 3 „ Niezapominajka”  Kalisz
  31. Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nowe Świerczyny - Jastrzębie
  32. Publiczne Przedszkole nr 3 Koszalin
  33. Publiczne Przedszkole nr 79 Wrocław
  34. Przedszkole Samorządowe nr 5  Bełchatów
  35. Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej Zbytków
  36. Przedszkole Samorządowe nr 140 im. Krasnala Hałabały  Kraków
  37. Przedszkole Samorządowe nr 1 „ Pod Topolą” Bełchatów
  38. Przedszkole Samorządowe nr 113 im. Przyjaciele Wawelskiego Smoka,  Kraków
  39. Oddział przedszkolny przy ZSPiG im. Jana Pawła II w Dąbrowie
  40. Przedszkole Miejskie nr 2 im. Jana Brzechwy Toruń
  41. Przedszkole nr 411 „ Akademia Króla Stasia”  Warszawa
  42. Przedszkole nr 149 „ Tęczowa Polanka” Wrocław
  43. Publiczne Przedszkole nr 1 Świerklany
  44. Przedszkole Niepubliczne „Akademia Przedszkolaka” Lublin
  45. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Pustelnik
  46. Przedszkole „ U Reksia” Chrzypsko Wielkie
  47. Przedszkole Samorządowe nr 6  Turek
  48. Przedszkole Września
 
Prace indywidualne - nadesłane przez rodziców:

- Kinga D. ,  Zabłudów

- Cezary S. , Zawiercie

 

GRATULUJEMY ORAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!!!