Wspomaganie dzieci w umiejętności skupiania uwagi i zapamiętywania

zapytaj o cenę 12 631 04 10 wew. 103

Zamknięte

typ szkolenia

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Poznanie ważniejszych prawidłowości, które warto znać przy wspomaganiu dzieci w skupianiu uwagi i świadomym zapamiętywaniu.

Przebieg szkolenia

• Jakie programy i metodyki składają się na wspomaganiu dzieci w skupianiu uwagi zapamiętywaniu?
  • Dobra pamięć warunkiem szkolnych sukcesów. O treningach pamięci.
  • Ważniejsze prawidłowości, które warto znać przy wspomaganiu dzieci w skupianiu uwagi i świadomym zapamiętywaniu.
  • Program i metodyka „dzieci uczą misie wierszy”.
  • Jak wspomagać rozwój pamięci wzrokowej?
  • Jak wspomagać dzieci w zapamiętywaniu informacji uporządkowanych jedna po drugiej?
  • Jak wspomagać dzieci w uważnym słuchaniu, wyłuskiwaniu i zapamiętywaniu ważnych informacji?
  • O skuteczności programów wspomagających dzieci w rozumieniu tego co trudne.

Dodatkowe informacje

Szkolenie jest realizowane według autorskiego programu, opracowanego przez Ewę Zielińską

Ustalenie z organizatorem terminu, miejsca oraz liczby uczestników szkolenia

CEBP 24.12 Sp. z o.o.