Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja Projektu "Bliżej Pieska" przez Przedszkole "Szafirek" w Głownie


Wpis dodał(a) Wioletta Wolińska
3 tygodnie temu, wyświetleń 40


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2023/2024 dzieci z Przedszkola Specjalnego nr 4 "Szafirek" przy Zespole Szkół Specjalnych w Głownie brały udział w Projekcie Edukacyjnym "Bliżej Pieska". W ramach projektu aktywnie uczestniczyły w licznych spacerach do lasu, parku. Poznały zasady właściwej opieki nad zwierzętami, uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych oraz zajęciach edukacyjnych, na których dokarmiały zwierzęta, opiekowały się nimi. Dzieci uczestniczyły również w zbiórce karmy dla zwierząt, odwiedziły Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Wioletta WolińskaWyślij wiadomość
do Wioletta Wolińska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Wioletta Wolińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka