Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Nasze całoroczne działania w ramach projektu "Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) IWONA WYRALSKA
miesiąc temu, wyświetleń 44


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przez cały rok dzieci z przedszkola nr 6 w Lidzbarku Warmińskim w ramach projektu” Bliżej pieska”, niosły pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczyły się właściwego zachowania wobec nich. Dzieci aktywnie wspierały potrzebujące zwierzęta np. pieski, koty poprzez zbiórki, akcje czy dokarmianie ptaków zimą. Często organizowane były wyjścia i wycieczki do parku, lasu czy łąkę w celu obserwacji zwierząt w ich naturalnym środowisku. Już od najmłodszych lat, włączaliśmy dzieci do dbania o przyrodę wokół placówki. Współpracujemy z Lidzbarskim Przytuliskiem oraz z Lidzbarskim Kotuliskiem i zawsze pomagamy potrzebującym zwierzętom.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od IWONA WYRALSKAWyślij wiadomość
do IWONA WYRALSKA

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do IWONA WYRALSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka