Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wędrująca księga


Wpis dodał(a) Anna Żbikowska
tydzień temu, wyświetleń 24


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Uczniowie zerówki Szkoły Podstawowej nr 41 z oddziałami Integracyjnymi w Warszawie wraz z nauczycielami i rozdzicami brali udział w samodzielnym tworzeniu Księgi Przygód warszawskich zerówkowiczów. Każdy z nich samodzielnie wymyślał treść swojego opowiadania i przygotowywał do niej autorską ilustrację, by następnie pozwolić książce "powędrować" do domu następnego dziecka. Pod koniec roku szkolnego gotowa książka wróciła do klasy, by uczniowie wraz z nauczycielmi mieli możliwość wspólnego czytania wszystkich rozdziałów

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna ŻbikowskaWyślij wiadomość
do Anna Żbikowska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Żbikowska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz