Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bliżej pieska" w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Rzeszowie


Wpis dodał(a) Kinga Fijołek
rok temu, wyświetleń 536


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Rzeszowie w ramach akcji "Bliżej pieska", w trakcie zajęć, dowiedziały się, jak należy dbać o czworonożnych przyjaciół. Przedszkolaki wiedzą już, że nie należy podchodzić do obcych psów oraz co zrobić w razie ataku. Dzieci stworzyły również piękne prace przedstawiające pieski. Jak co roku, włączyły się w akcję organizowaną na rzecz rzeszowskieg schroniska "Kundelek" i wspólnie zebrały sporą ilość karmy, akcesoriów oraz zabawek dla zwierząt. Dzieci spotkały się także z uroczym psiakiem, któy podbił ich serca. W czasie wizyty przedszkolaki dowiedziały się, że posiadanie psa to nie tylko przyjeność, ale równiez wiele obowiązków. Zobaczyły, i same spróbowały, jak należy szczotkować psa, czym go karmić, opiekunka mówiła również o  potrzebie wyprowadzania psa na spacer, zabawy z nim i pracy podczas szkoleń.  

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Kinga FijołekWyślij wiadomość
do Kinga Fijołek

Komentarze

Wyślij wiadomość do Kinga Fijołek