Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Wakacyjny TOP produkt: Tuptająca trylogia

Tysiące Maluszków, tysiące Średniaków i tysiące Starszaków tuptają z Miłoszem Konarskim w niemal całej Polsce! 

To nieprawdopodobne, że Pan Tuptaczek, czyli Pan Miłosz-Tuptaj-Konarski, jest... jednocześnie w tak wielu przedszkolach. Chodzą słuchy (wśród przedszkolaków), że Pan Miłosz mieszka w... odtwarzaczach (tudzież głośnikach), że... "widzi" wszystko i wie, co w danej chwili dzieci robią... :) 

Tak - to wszystko jest możliwe dzięki niezwykłym publikacjom Tuptaj, maluszku, Tuptaj, średniaczku i Tuptaj, starszaku - jednogłośnie ogłoszonymi przez Przedszkolaków absolutnymi hitami! 

Tuptająca trylogia to jeden z naszych niewątpliwych hitów wydawniczych. Opracowana przez Pana Miłosza (Miłosza Konarskiego) zdobywa sympatię coraz liczniejszego grona przedszkolaków, ich nauczycieli i rodziców. Dzieci, które choć raz miały okazję bawić się przy tych nagraniach, dopominają się o ich ponowne odtwarzanie! 

Nie dajemy Ci kolejnych scenariuszy zajęć, w oparciu o które można zrealizować zajęcia muzyczno-rytmiczne – te publikacje to kompletne, już przeprowadzone zajęcia, nagrane w formie audio

Na każdą z części składają się:

  • płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio. Dzieci przy tych nagraniach będą w stanie bawić się samodzielnie (bezpośredni udział nauczyciela/opiekuna nie jest konieczny – zajęcia mogą się odbywać jedynie pod jego troskliwym okiem). Aby tak się stało, wskazane jest, by przynajmniej za pierwszym razem (podczas zajęć z każdego poziomu) zachowania dzieci modelował wychowawca – prezentując, w jaki sposób należy wykonywać opisywane przez lektora ruchy;
  • płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania; 
  • książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę. Stanowi ona pomoc dla nauczyciela/opiekuna – zawiera słowa piosenek i krótkie opisy zabaw, które precyzują polecenia zarejestrowane na nagraniu.

Z publikacji można korzystać na kilka sposobów:

  • przeprowadzając kompletne zajęcia (z płyty CD 1): wystarczy wybrać interesujący nas poziom, włączyć odtwarzanie, a zajęcia zostaną w całości poprowadzone przez lektora. Każda zabawa będzie wyjaśniona, dzieci nieustannie będą otrzymywały instrukcje do zadań, pochwały itd.;
  • wybierając poszczególne zabawy prowadzone przez lektora (z płyty CD 1): jeżeli chcemy zaproponować dzieciom konkretną zabawę – wystarczy wybrać numer odpowiedniego utworu na płycie;
  • wybierając poszczególne zabawy bez instrukcji lektora (z płyty CD 2): ten wariant przyda się, gdy dzieci poznają już dobrze konkretne zabawy i nie będą potrzebowały słownych wskazówek, jak przy danym nagraniu muzycznym należy się bawić.

Zobacz, jak korzystać z publikacji:

 
Zajrzyj do środka:

 

Poznaj BLIŻEJ każdą z części:

 

TUPTAJ, MALUSZKU

Zajęcia muzyczne dla grup żłobkowych i młodszych przedszkolaków

Utwory przeznaczone dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat

ZOBACZ SPIS TREŚCI

POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW PIOSENEK

KUP 25% TANIEJ!

 

 

 

 

TUPTAJ, ŚREDNIACZKU

Zajęcia muzyczne dla młodszych i średnich grup przedszkolnych

Utwory przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat

ZOBACZ SPIS TREŚCI

POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW PIOSENEK

KUP 25% TANIEJ!

 

 

 

 

 

TUPTAJ, STARSZAKU

Zajęcia muzyczne dla starszych grup przedszkolnych

Utwory przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat

 

POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW PIOSENEK

KUP 25% TANIEJ! 

 

 

 

 

 

Wciąż się zastanawiasz? Przeczytaj recenzje nauczycielek! 

Pani Natalia:
Po prostu magia jak ta płyta pomogła mi ogarnąć moją grupę, gdzie mam zarówno nowe dzieci, jak już i te, które do przedszkola chodziły. Wszelkie problemy, płacze, kryzysy za rodzicami udało nam się przetrwać właśnie dzięki rytuałowi puszczania przed śniadaniem płyty Pana Miłosza.Pani Monika:
Wiele razy czytałam opinie pełne "ochów i achów" na temat płyt "Tuptaj maluszku/średniaczku/starszaku" – i muszę przyznać, że z ogromnym sceptycyzmem i dystansem. Postanowiłam sprawdzić to sama i zakupiłam pierwszą część. Po rozpakowaniu, przeczytaniu i przesłuchaniu płyty w mojej głowie pojawiła się myśl, że miałam rację, że to przereklamowane, że to się nie uda. Skoro jednak kupiłam, to wypadało wypróbować w pracy z moimi maluszkami. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam, z jakim zaangażowaniem maszerują swoimi małymi stópkami i jak chętnie biorą udział w tych zajęciach. Moje krasnale nie mogły – i nie mogą do tej pory – się nadziwić, jak ten Pan Miłosz widzi, że któreś z dzieci biega lub nie wstało z maty:) Bardzo często same dopytują, kiedy znów będzie Pan Miłosz i czy kiedyś odwiedzi nas w przedszkolu.Pani Magdalena:
Ostatnio przyszła do mnie jedna mama i pyta, kiedy znowu odwiedzi nas Pan Miłosz, bo jej syn przez cały weekend opowiadał, że chce zaprosić go do swojego domu. Jakież było jej zdziwienie, gdy pokazałam jej płytę i powiedziałam, gdzie może ją kupić. Stwierdziła, ze nigdy nie pomyślałaby, że jedna płyta potrafi tak zaczarować jej dziecko.
Inna sytuacja: wczoraj byłam na zastępstwie w najstarszej grupie, która jest pełna energii i trudno ją okiełznać. Mieliśmy chwilę do obiadu, więc stwierdziłam, że poznają Pana Miłosza i jego najtrudniejszą i najdłuższą część. Gdy zobaczyłam, jak na samym końcu odpoczywają i relaksują się wraz z Panem Miłoszem, wiedziałam, ze podczas obiadu będzie cisza :) Nie pomyliłam się!!
Myślę, ze uśmiech dzieci i ich zadowolenie jest najlepszą recenzją tej właśnie pozycji. Sama ją dostałam w prezencie od przyjaciółki i jestem jej bardzo wdzięczna za tak cudowny i niezastąpiony prezent.
I nie warto sugerować się nazwą "Tuptaj, maluszku" bo i starsi chętnie tuptają z Panem Miłoszem!
 

CHCĘ KUPIĆ 25% TANIEJ

Potuptaj "na próbę" ze swoimi przedszkolakami lub własnymi dziećmi! Obejrzyj bezpłatnie warsztaty przeprowadzone przez Pana Miłosza: 

Tuptaj, maluszku:

 
Tuptaj, średniaczku:

 

Tuptaj, starszaku:

 

 

Komentarze