wszystkie wpisy

„Sprawdzone przez przedszkolaków”


Polski producent zabawek, firma Wader-Woźniak po raz szósty zaprasza przedszkolaki do wielkiego testowania zabawek. Hasło tegorocznej edycji programu „Sprawdzone przez przedszkolaków” brzmi: „MALI SUPERBOHATEROWIE”, bo każdy maluch jest wyjątkowy i ma swoje „supermoce”. Zadaniem konkursowym jest przesłanie do organizatora pracy plastycznej związanej z tym hasłem. Spośród nadesłanych prac, firma wybierze 20 placówek
z całej Polski, do których trafią zabawki Wader. Program rozpoczyna się 4 września 2017 roku.

W cyklicznym programie „Sprawdzone przez przedszkolaków” zabawki trafiają do pomysłowych przedszkolaków, które testują je na różne sposoby, a następnie wystawiają o nich opinie.

Dzieci są najbardziej wymagającymi testerami zabawek i wiemy, że nie zawsze obchodzą się z nimi delikatnie i bardzo dobrze, bo w tym ćwiczeniu chodzi między innymi o sprawdzenie wytrzymałości zabawek. Przedszkolaki dzielą się też swoimi pomysłami, jakimi zabawkami chciałyby się bawić. Słuchamy tych głosów spisanych przez opiekunów i nauczycieli – opowiada Ewelina Kozielska z firmy Wader-Woźniak.

Co roku, przedszkola i bawialnie mają inne wyzwania konkursowe. W tym roku chcemy zachęcić nauczycieli przedszkolnych do promowania talentów dzieci – prosimy o wykonanie pracy plastycznej związanej z tematem „MALI SUPERBOHATEROWIE”. Każdy przedszkolak obdarzony jest najróżniejszymi „supermocami”, którymi mogą być nawet najprostsze czynności, angażujące dziecko. Jesteśmy przekonani, że temat jest ciekawy, ważny i zainspiruje dzieci i wychowawców do wycieczki w wyobraźnię i będzie dla wszystkich wspaniałą zabawą! – dodaje Ewelina Kozielska.

Szczegóły programu z formularzami zgłoszeniowymi są do pobrania ze strony: www.wader.toys. Na odpowiedzi, które powinny być opracowane w formie plakatu A3 lub A4, organizatorzy konkursu czekają do 31.10.2017 roku.

Partnerem medialnym programu „Sprawdzone przez przedszkolaków” jest wydawnictwo Bliżej Przedszkola – Miesięcznik i serwis www nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Zobacz również

Zaginiona kotka

Zaginiona kotka

Kolejny tom bestsellerowej serii „Zaopiekuj się mną” Zielonej Sowy.

POCZYTAJ DZIECKU I WYGRAJ KONKURS

POCZYTAJ DZIECKU I WYGRAJ KONKURS

Konkurs czytelniczy

Dzieci wezmą kredki w swoje w ręce!

Dzieci wezmą kredki w swoje w ręce!

Konkurs rysunkowy dla najmłodszych

Wissper. O czym marzy słoń?

Wissper. O czym marzy słoń?

Historia niezwykłej dziewczynki

Nauka w czas przez zabawę!

Nauka w czas przez zabawę!

Wyjątkowa seria edukacyjna „Bawię się w…” Zielonej Sowy.