Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.Masz pytanie?


Zajrzyj do naszego nowego miejsca w Społeczności, przygotowanego specjalnie w tym celu – do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i prowadzenia dyskusji.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, możesz zadać je tutaj

Aby dodać pytanie, należy być zalogowanym użytkownikiem blizejprzedszkola.pl

Używanie kosmetyków eco dla dzieci
kaja boracz  •   ponad 3 lat temuWitajcie. Spotykam się z wieloma matkami a jakoś nigdy nie miałam okazji porozmawiać na ten temat! Myślę, że to doskonałe miejsce na wymianę myśli - bo pewnie gro z osób tu zarejstrowanych ma swoje dzieci. Ciekawa jestem czy używacie produktów - ściślej kosmetyków ekologicznych? Wiadomo jak to jest - zachęca się nas do uzywania rożnych rzeczy, czasem nawet są to wyraźne sugestie lekarzy (!) jednak w moim przypadku  było inaczej bo od zawsze bylam zakręcona na punkcie ekologii to i moje dziecko musiało "z obowiązku" :) używać tylko ekologicznych kosmetyków. Jak na razie jest to tylko oliwka do kąpieli. Jedni rozumieją moje nastawienie, inni uważają to za ekstrawagancję. A co Wy myślicie?