Polecamy [SZKOLENIE ONLINE] Owsiki w przedszkolach - jak sobie z nimi radzić?

[SZKOLENIE ONLINE] Owsiki w przedszkolach - jak sobie z nimi radzić?

18 godzin temu LIVE

Zapraszamy 02. października 2024 r. (środa) o godz. 19:00 na SZKOLENIE ONLINE: Owsiki w przedszkolach - jak sobie z nimi radzić?

Zapraszamy na BEZPŁATNY webinar w ramach programu edukacyjnego Przedszkola Bez Owsików.

Czy wiesz, jak skutecznie zapobiegać owsikom w przedszkolach? To temat, który dotyczy każdego rodzica i opiekuna dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy na webinar, gdzie dowiesz się, jak zapewnić maluchom bezpieczne i zdrowe warunki.

W trakcie spotkania eksperci:

• Jolanta Popielska – pediatra, opowie o medycznych aspektach zarażenia owsikami, skutecznych metodach profilaktyki i leczenia.
  • Dominika Słowikowska – psycholog, podpowie, jak rozmawiać z dziećmi i rodzicami o higienie i profilaktyce w przedszkolach bez wzbudzania poczucia winy i/lub stygmatyzacji.

Będziesz miać również okazję zadać pytania naszym ekspertom w trakcie transmisji!

WAŻNE! Transmisja nie będzie zapisana na Facebooku, będzie ją można później obejrzeć na stronie organizatora akcji.

KIEDY?
02. października 2024 r. (środa), godz. 19:00-20:00

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie BEZPŁATNE, nie ma potrzeby rejestracji.

Dla chętnych będzie możliwość otrzymania zaświadczenia o udziale w spotkaniu (w wersji elektronicznej – PDF). Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu

Organizator: Przedszkola Bez Owsików

Akcja pod patronatem Bliżej Przedszkola