więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)
Projekt zakończony. Poznaj projekty na rok 2023/2024 zobacz

Bliżejprzedszkolna strefa kibica

Zapraszamy przedszkola z całej Polski oraz rodziców z dziećmi do udziału w akcji „Bliżejprzedszkolna strefa kibica”! Okażmy wspólnie wsparcie dla naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze!

W ramach akcji będziemy zachęcać do nagrywania teledysków do stworzonej przez nas na potrzeby akcji piosenki „Mistrzostwa Świata w Katarze”.

Kogo zapraszamy do udziału w akcji

• nauczycieli wychowania przedszkolnego wraz z przedszkolakami (mile widziany udział również innych placówek);
  • rodziców z dziećmi

Cele projektu

• rozbudzanie zainteresowania sportem;
  • promowanie zdrowego stylu życia;
  • zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu;
  • stwarzanie okazji do kreatywnej zabawy z udziałem rodziców;
  • udzielanie wsparcia reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas mistrzostw świata

Jak wziąć udział w akcji?

Pobierz podkład

Pobierz podkład muzyczny do piosenki „Mistrzostwa Świata w Katarze” lub wersję wokalną

Pobierz bezpłatnie Pobierz bezpłatnie tekst

Aby pobrać bezpłatnie plik, wystarczy być zalogowanym użytkownikiem naszej strony. Założenie konta na naszej stronie jest bezpłatne.

Nagraj teledysk

Wraz z dziećmi nagraj film/teledysk, w którym w dowolny sposób zinterpretujecie tekst piosenki. Mile widziane stroje i rekwizyty w barwach biało-czerwonych.

Podziel się relacją

Opublikuj film w mediach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, YouTube) z hashtagiem #BliżejprzedszkolnaStrefaKibica i oznacz nas (na FB @blizejprzedszkola lub IG @blizej_przedszkola).

Pobierz certyfikat

Uzupełnij licznik na stronie akcji, by pobrać certyfikat potwierdzający udział w akcji, dyplomiki dla dzieci oraz odebrać nagrodę gwarantowaną!
Aby wziąć udział w akcji, nie trzeba wypełniać zgłoszenia udziału.
Licznik należy uzupełnić po przeprowadzeniu akcji.
Akcja przeznaczona do realizacji w terminie 27 października – 18 grudnia 2022 r.

Nagrody gwarantowane
Biorąc udział w akcji, otrzymujesz:

• Certyfikat potwierdzający udział w akcji (w wersji do pobrania);
  • Dyplomiki dla dzieci (w wersji do pobrania);
  • Nagrodę do wyboru:
Mojej płytoteki
serwisu streamingowego z utworami i audiobookami dla dzieci
Platformy edukacyjnej
bazy filmów edukacyjnych
Kiosku Bliżej przedszkola
dostęp do treści aktualnych i archiwalnych wydań miesięcznika Bliżej przedszkola
trzech części e-booka
„Przedszkolak zwiedza świat”

Udostępnienie

Zachęcamy do udostępniania informacji o akcji wszystkim znajomym, rodzinie, ale też rodzicom swoich wychowanków. Wspólnie okażmy jak największe wsparcie naszej drużynie!