Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Smoki-obiboki

18,00 zł

Książeczka pomagająca pożegnać się ze smoczkiem i z butelką

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Smoki-obiboki

Smoki-obiboki

    lub Anuluj

Od Autorki

Smoczek Butelkowy, jego siostra bliźniaczka  Butelka i brat: Smoczek Uspokajaczek wspierają Arka – bohatera książki – w wielu trudnych dla niego sytuacjach, dbają i troszczą się o niego. Nadchodzi jednak czas, w którym muszą poświęcić długotrwałą przyjaźń dla dobra chłopca. Co się stanie ze Smoczkami i ich siostrą, Butelką? Czy porzucą swojego druha, czy może pozostaną z nim na zawsze, ryzykując jego zdrowiem? Czy przyjaźń przetrwa, a troska o dobro chłopca zostanie nagrodzona?

***

Ta ciepła historia napisana jest przystępnym dla maluchów językiem. Piękne ilustracje i proste, łatwe w odbiorze fragmenty pomogą dzieciom zrozumieć, dlaczego zbyt długie korzystanie ze smoczków i butelek nie sprzyja zdrowiu oraz prawidłowemu rozwojowi aparatu artykulacyjnego. Dodatkowe zadania, napisane czerwoną czcionką, utrwalają poznawane treści i zagadnienia.

Książeczka ta odwołuje się do pozytywnych uczuć Maluchów, które żywią one do swoich niemowlęcych akcesoriów. Pokazuje, że ich sympatia i przywiązanie są ważne, ale czasami należy pogodzić się ze zmianą, aby móc dorosnąć. Bo w końcu który maluch nie chce być duży i mądry?

Czytelnik otrzymuje narzędzie stworzone przez doświadczonego pedagoga i jednocześnie mamę trójki pociech.

Dla kogo
dziecko
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
dzieci żłobkowe
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
zakończenie żłobka
Ilustracje
Justyna Mordas
ISBN
978-83-65915-28-3
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Liczba stron
48
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks produktu
W294

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię