Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Nowy

Rodzina to świetna drużyna - e-book

19,90 zł

Propozycje aktywności na Dzień Rodziny oraz na uroczystości związane ze świętowaniem Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Rodzina to świetna drużyna - e-book

Rodzina to świetna drużyna - e-book

    lub Anuluj

Rodzina to świetna drużyna to e-book*, który jest wynikiem zapotrzebowania nauczycieli na proste w realizacji propozycje, które pomogą w zorganizowaniu zarówno zajęć z dziećmi, jak i uroczystości z udziałem rodziców. Uroczystości i zajęć nie byle jakich, bo związanych z Dniem Rodziny, Dniem Mamy, Dniem Taty i Dniem Dziecka, a także wszystkimi festynami i zajęciami otwartymi, podczas których pielęgnowana jest więź dziecka z jego najbliższymi.

W e-booku znalazło się miejsce na krótkie przedstawienie z okazji Święta Rodziny – ubrane w piosenki z repertuaru BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Piosenki te zostały dołączone, wraz z podkładami, w postaci wirtualnego albumu dostępnego poprzez serwis streamingowy Moja płytoteka.

Ten e-book to także skarbnica zabaw różnego rodzaju – od plastycznych i plastyczno-technicznych (w tym nadających się na prezenty dla rodziców), poprzez sensoryczne, integracyjne i o charakterze sportowej rywalizacji, a na masażykach kończąc. To bank pomysłów, w którym każdy nauczyciel znajdzie inspirację do stworzenia własnego scenariusza atrakcyjnych zajęć czy niezapomnianej uroczystości. 

Wszystkie propozycje zawarte w tej publikacji są pomysłami nowymi, przygotowanymi specjalnie dla naszych Czytelników przez kreatywne Nauczycielki związane z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Chcesz poświętować z dziećmi i ich rodzicami, mając do dyspozycji tylko krótki czas zajęć otwartych? A może szykujesz z okazji któregoś z okołorodzinnych świąt całodzienny piknik? Niezależnie od obranej formy – zawartość tego e-booka Cię nie zawiedzie!

***

* Jak działa nasz e-book? Gdy zamówienie zostanie opłacone, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z e-bookiem (PDF) do pobrania. 

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
lato
Uroczystości, święta
Dzień Dziecka
Dzień Mamy
Dzień Rodziny
Dzień Taty
festyny
ISBN
978-83-67101-27-1
Rok wydania
2022
Liczba stron
35
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię