Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Zestaw

1565 zagadek dla dzieci

40,00 zł

Zamiast 41,00 zł


Komplet dwóch książek zawierających zagadki tematyczne dla dzieci napisane specjalnie na potrzeby nauczycieli wychowania przedszkolnego.


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku – zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Boże Narodzenie, Mikołajki...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów, Dzień bez Zakupów...). Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach.

 

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki – zbiór prawie 1200 niepublikowanych wcześniej zagadek. Zagadki te zostały podzielone na 23 tematyczne działy (w tym Części ciała i reakcje organizmu, Matematyka i kolory, Pogoda, Sport, Transport, Zawody...). Wewnątrz każdego działu tematycznego zagadki zostały uporządkowane według umownych kategorii, oprócz tematycznego spisu treści w książce znalazł się również skorowidz alfabetyczny zagadek.

W skład zestawu wchodzą następujące książki:

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki 

Specyficzne kody