Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • -35%

Na zielonej Ukrainie

29,00 zł
18,85 zł Zniżka 35%

Książka z płytą CD. Seria Piosenki z różnych stron świata. Zabawy nieznane w polskich przedszkolach! 

Spis treści


dowiedz się więcej o każdej wersji produktu

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Na zielonej Ukrainie

Na zielonej Ukrainie

    lub Anuluj

Wszystkie polskie przedszkolaki i najmłodsi uczniowie uwielbiają tradycyjne zabawy takie jak Mam chusteczkę haftowaną, Stary niedźwiedź mocno śpi czy też Chodzi lisek koło drogi. Zapewne nie wiedzą jednak, że dzieci na Ukrainie bawią się podobnie, ale w zabawy ciekawsze przez to, że w Polsce nieznane! Jeśli więc jako nauczyciel nie masz już ochoty po raz setny w tym roku organizować zabawy Budujemy mosty dla pana starosty” to… zaproponuj wychowankom jej ukraińską wersję: Mostek. Przekonasz się, że będzie to nowa i ciekawa alternatywa!

Publikacja składa się z:

  • płyty CD z 11 piosenkami w wersji wokalnej, podkładami do nich oraz 7 utworami instrumentalnymi do zabaw;
  • książeczki z zabawami (do piosenek i utworów instrumentalnych oraz garści zabaw tradycyjnych, lecz nie muzycznych), opowiadaniem autorstwa Ewy Stadtmüller oraz opisem najciekawszych miast, zabytków i ukraińskich tradycji.

  • Oryginalne teksty przetłumaczone na język polski.
  • Piosenki w wesołych, żywych aranżacjach i zaśpiewane na ludową nutę.
  • Pomoc pozwalająca zapoznać dzieci ze zwyczajami naszych sąsiadów.
  • Pierwsza książeczka w serii „Piosenki z różnych stron świata”.

Ważne: „Na zielonej Ukrainie” to publikacja, która sprawdzi się w każdym przedszkolu,

ale jeśli masz w grupie dziecko, które przyjechało do Polski z Ukrainy...

...to tym bardziej musisz mieć tę książkę!

Bawiąc się w znane mu z rodzinnego kraju zabawy - łatwiej się zaadaptuje i zintegruje z nową grupą.

Якщо ти є батьком або матір'ю дитини, яка приїхала до Польщі з України - цей продукт є також для тебе! Подаруй його вихователю твоєї дитини в дитячому садку або  вчителеві в школі, щоб познайомити дітей в групі або класі із звичаями та традиційними українськими забавами. Таким чином твоя дитина буде менше почуватися "чужою" і швидше пристосується до нових для неї умов.

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Wasyl Łysenko
ISBN
978-83-65915-04-7
Rok wydania
2018
Format (szerokość x wysokość)
21 cm x 21 cm
Liczba stron
28
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Specyficzne kody

ISBN
978-83-65915-04-7

Zobacz także

Opinie o produkcie

Oceń 

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dzieci bawią się przy piosenkach chętnie i z uśmiechem na twarzy.

Oceń 

Dziś odebrałam paczuszkę od kuriera. Od razu uśmiech pojawił się na twarzy, dzień stał się lepszy.
Teczka przejrzana od A do Z, płyty przesłuchane całe!

Oceń 

Na zielonej Ukrainie Pani Julii Derkacz po prostu zdominowalo okres poswiateczny i feryjny w starszych grupach naszego przedszkola. Publikacje wykorzystałam by dzieciom przybliżyć naszego sąsiada w ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała, a dzieci się po prostu zachwyciły.

Napisz swoją opinię