Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków

39,00 zł

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu. Pakiet zawiera kolorowe kartonowe pomoce dydaktyczne do opisanych w książce zajęć ze starszymi dziećmi w przedszkolu.

Od Wydawcy

ilość
szt.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu (książka przeznaczona jest dla dorosłych – rodziców i nauczycieli – zajmujących się dziećmi w przedszkolu i w domu). Pakiet zawiera kolorowe kartonowe pomoce dydaktyczne do opisanych w książce zajęć ze starszymi dziećmi w przedszkolu.

Zawiera ponad 200 kartonowych pomocy edukacyjnych:

 • komplet kartoników Kolorowe domino;
 • komplet kartoników Domino z kropkami;
 • kartoniki z cyframi, symbolami liczb;
 • obrazki do klasyfikacji i obrazki do układania opowiadań;
 • obrazki przedstawiające urządzenia techniczne;
 • obrazki do historyjki obrazkowej;
 • zestawy kartoników w określonym kształcie, kolorze i wielkości;
 • komplety małych kartoników pomagających segregować obiekty według ich cech;
 • pomoce do gry Polowanie na tygrysa;
 • pomoce do zabawy Zaczarowany dom i winda;
 • kartoniki pomagające dostrzec symetrię;
 • geoplan sześcienny;
 • obrazki do układania i rozwiązywania zadań z treścią;
 • kartoniki z oznaczeniem pogody;
 • kartoniki do tworzenia kompozycji.

 

Pakiet zabawek edukacyjnych został opracowany dla dzieci, aby posługiwały się nim w zabawach, ćwiczeniach i sytuacjach zadaniowych. Do prowadzenia działalności pedagogicznej ze starszymi przedszkolakami wystarczy jedna książka dla dorosłego, ale musi być tyle pakietów zabawek, ile dzieci w grupie.

Pomoce dla wygody zostały nadrukowane na kartonach, a nacięte są tak, że można z łatwością wypchnąć palcami poszczególne obiekty. Kartony znajdują się w teczce wraz z kompletem przezroczystych samozamykających się woreczków. Jeżeli dzieci będą dbać o pomoce, będzie można z nich korzystać nawet przez kilka lat. Można je też zalaminować.

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
jesień
lato
na cały rok
wiosna
zima
Format (szerokość x wysokość)
30 cm x 23,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także